Swarovski kristallidega ehted

Jewellery / 24 May, 2020

Swarovski kristallidega ehted

Swarovski kristallidega ehted rõhutavad selle omaniku suurepärast maitset. Oma elegantsi tõttu näevad kristallkividega ehted välja luksuslikud ja jätavad teistele kustumatu muljet.

Sellised aksessuaarid sobivad täiesti erinevateks sündmusteks: need on loodud kombineerimiseks peene õhtukleidiga, kuid sobivad hästi ka igapäevaelus kandmiseks, sealhulgas ka tööle käimiseks mõeldud stiiliks. Originaalsed aksessuaarid täiendavad harmooniliselt nii klassikalise, romantilise kui ka casual stiili.

Eksklusiivne tehnoloogia

Nende ehete edu peamine põhjus on ekslusiivne tehnoloogia, mille leiutas rohkem kui sada aastat tagasi Daniel Swarovski. Just tema leiutas, kuidas valmistada kristalle, mis väliselt sarnanevad looduslike kalliskividega. Swarovski kristallid peegeldavad päikesevalgust sama eredalt kui teemant. Kuna need säravad tuhandete päikesekiirtega, aitab see luua särava ja piduliku meeleolu.

See tehnoloogia on patenteeritud ja seda hoitakse rangelt salajas. See on üks põhjusest, mis muudab Swarovski kristallid eksklusiivseks ning miks neid toodetakse ainult sama ettevõtte tehases Austrias.

Ainulaadne disain

Kõik ehted on loodud vastavalt andekate Euroopa disainerite eskiisidele. Swarovski kristallid sobivad suurepäraselt mitmesuguste materjalidega:

  • hõbe 925;
  • neid saab kombineerida naturaalse nahaga;
  • nendega saab täiendada käevõrud.

Pakume laia valikut erinevate värvidega kristalle. Pole saladus, et sageli arvame, et "kivid" võivad olla ainult läbipaistvad. Kuid tegelikult need võivad olla sinised, roosad, lillad, mitmevärvilised, mustad, punased, rohelised, bordoopunased. Tänu sellisele värvispektrile on võimalik luua ehteid, mis on identsed vääris- ja poolvääriskividega - briljant, akvamariin, hematiit jne.

Iga sellise kristalliga toode on ainulaadne ja erilise võluga. Ostjale on avatud lai valik ehteid, mille hulgast ta saab valida ühe, mis täiendab tema stiili, rõhutab individuaalsust ja aitab luua erilist meeleolu.

Swarovski kristalle kasutatakse kõrvarõngaste, käevõrude, ripatsite, sõrmuste, amulettide kaunistamiseks. Kõik need tooted leiate meie veebipoe kataloogist.

Külasta poodi

Meie veebipoe spetsialistid on alati valmis aitama Teil valida sobivaid ehteid ja vormistada tellimuse. Vastame hea meelega Teie küsimustele meie tootevaliku ning tellimise osas meili teel või veebilehel oleva tagasiside vormi kaudu.

Latest in Journal

Küsimus kaalumiseks: mis on looduskosmeetika eelis tavalise kosmeetika ees?
Küsimus kaalumiseks: mis on looduskosmeetika eelis tavalise kosmeetika ees?

Viimaste aastate jooksul on üks populaarsemaid ja globaalsemaid küsimusi olnud: “Kumb on parem - tavaline või looduskosmeetika?”....

Read more
Kuidas valida kosmeetikat?
Kuidas valida kosmeetikat?

Iga tüdruk valib kosmeetikat individuaalselt ja mõnikord on see üsna keeruline protsess. Eriti kui me räägime looduskosmeetikast....

Read more
Argaaniõli ehk „vedel kuld“ – just see, mis on loodud sinu tervise ja imelise välimuse jaoks
Argaaniõli ehk „vedel kuld“ – just see, mis on loodud sinu tervise ja imelise välimuse jaoks

Tänapäeval valib üha rohkem inimesi looduskosmeetikat, püüdes säilitada oma imelist välimust. Üks populaarsemaid looduskomeetikast...

Read more