Mask Rhassoul saviga

Cosmetics / 9 June, 2020

Mask Rhassoul saviga

Pole saladus, et savi sisaldavaid maskid on skulpturaalsed - need aitavad nahka pinguldada, selle mitmekülgsuse tõttu sobivad sellised maskid enamiku nahatüüpide jaoks ja neid on lihtne kasutada ka kodus. Tänu looduskosmeetikale, mille koostises on rhassoul savi ja muud toimeained – saate efektiivselt hooldada nägu, keha ja juukseid.

Rhassoul savi omadused

Kosmeetiline savi Rhassoul on vulkaanilise päritoluga ja sellel on palju positiivseid omadusi. Seda saab kasutada seebi, šampooni ja muude kosmeetikavahenditena. Ainulaadne mineraalkoostis on antud savi omadus, mis eristab seda teistest liikidest. Juba pärast esimest kasutamist võite tulemust märgata. Näiteks pärast selle savi kasutamist muutub näo nahk pehmeks, siidiselt sametiseks ning samas antud savi pinguldab ja tõstab nahka.

Organic Rhassoul Paste with Argan oil and Honey, known for its ability to draw o...

32.00 € 16.00 €

Mõned kosmeetilised omadused, mida saab eristada Rhassouli saviga maski puhul:

  • Mask on lifting efektiga, annab nahale ühtlase tooni, aitab vähendada naha koorumist ja muudab naha elastsemaks ning kortsud vähem märgatavaks. Nahk muutub siledaks. Looduskosmeetikat sobib kõikidele nahatüüpidele.

  • Kui kasutate seda juuksemaskina, siis see muudab teie juuksed pehmeks, siidiseks, läikivaks ja kuulekaks.

  • Sellel on tselluliidivastane omadus.

  • Kõrvaldab naha punetuse ja ärrituse, sobib kasutamiseks probleemse nahaga inimestele.

  • Aitab lahti saada mustadest täppidest tänu puhastavale toimele.

Mask imab nahalt liigse rasu, värskendab ja muudab naha elastseks. Koostises pole keemilisi komponente, mis võivad negatiivselt mõjutada teie nahka. Rhassoul savi ei põhjusta ärritust ning isegi vastupidi avaldab positiivset mõju ainevahetusprotsessidele.

Our Organic Rhassoul Paste with Argan oil and Fleur d’Orange with the delicate f...

32.00 € 16.00 €

Maski saab kasutada paljude haiguste korral, see kõrvaldab valu, sellel on profülaktiline ja terapeutiline toime. Need savi omadused on eriti olulised neile, kellel on luu- ja lihaskonna probleemid.

Mask kõrvaldab naha punetuse ja ärrituse, vähendab naha koorumist ja puhastab poore sügavuti. See toode meeldib eriti ja on asjakohane neile, kelle vanus on 25+, sest umbes selles vanuses ilmuvad esimesed miimilised kortsud. Mask aitab tugevdada näoovaali ja parandada naha loomulikku rasva tasakaalu.

Organic Rhassoul Paste with Argan oil and Rose Otto with the delicate scent of r...

32.00 € 16.00 €

Meie veebipoest leiate looduskosmeetikat, mis on suurepärane valik neile, kes eelistavad kasutada efektiivseid tooteid ilma igasuguste kahtlaste lisanditeta. Naturaalsed koostisosad hoolitsevad teie naha eest ja aitavad kaasa naha taastamisele.

Külasta poodi

Latest in Journal

New arrivals: April 2022
New arrivals: April 2022

Check out the new products of Sentiell! In our store, you find beautiful and high-quality jewellery that will please you for many...

Read more
New arrivals: February 2022
New arrivals: February 2022

Check out the new products of ALFA-KARAT and Sentiell! In our store, you find beautiful and high-quality jewellery that will pleas...

Read more
How to Pair Your Jewelry with The Make-Up
How to Pair Your Jewelry with The Make-Up

When choosing jewellery, girls trying to combine it only with clothing and general outfit. Jewellery and makeup are the two finish...

Read more