Swarovski kristallidega ehted

Ehted / 24 May, 2020

Swarovski kristallidega ehted

Swarovski kristallidega ehted rõhutavad selle omaniku suurepärast maitset. Oma elegantsi tõttu näevad kristallkividega ehted välja luksuslikud ja jätavad teistele kustumatu muljet.

Sellised aksessuaarid sobivad täiesti erinevateks sündmusteks: need on loodud kombineerimiseks peene õhtukleidiga, kuid sobivad hästi ka igapäevaelus kandmiseks, sealhulgas ka tööle käimiseks mõeldud stiiliks. Originaalsed aksessuaarid täiendavad harmooniliselt nii klassikalise, romantilise kui ka casual stiili.

Eksklusiivne tehnoloogia

Nende ehete edu peamine põhjus on ekslusiivne tehnoloogia, mille leiutas rohkem kui sada aastat tagasi Daniel Swarovski. Just tema leiutas, kuidas valmistada kristalle, mis väliselt sarnanevad looduslike kalliskividega. Swarovski kristallid peegeldavad päikesevalgust sama eredalt kui teemant. Kuna need säravad tuhandete päikesekiirtega, aitab see luua särava ja piduliku meeleolu.

See tehnoloogia on patenteeritud ja seda hoitakse rangelt salajas. See on üks põhjusest, mis muudab Swarovski kristallid eksklusiivseks ning miks neid toodetakse ainult sama ettevõtte tehases Austrias.

Ainulaadne disain

Kõik ehted on loodud vastavalt andekate Euroopa disainerite eskiisidele. Swarovski kristallid sobivad suurepäraselt mitmesuguste materjalidega:

  • hõbe 925;
  • neid saab kombineerida naturaalse nahaga;
  • nendega saab täiendada käevõrud.

Pakume laia valikut erinevate värvidega kristalle. Pole saladus, et sageli arvame, et "kivid" võivad olla ainult läbipaistvad. Kuid tegelikult need võivad olla sinised, roosad, lillad, mitmevärvilised, mustad, punased, rohelised, bordoopunased. Tänu sellisele värvispektrile on võimalik luua ehteid, mis on identsed vääris- ja poolvääriskividega - briljant, akvamariin, hematiit jne.

Iga sellise kristalliga toode on ainulaadne ja erilise võluga. Ostjale on avatud lai valik ehteid, mille hulgast ta saab valida ühe, mis täiendab tema stiili, rõhutab individuaalsust ja aitab luua erilist meeleolu.

Swarovski kristalle kasutatakse kõrvarõngaste, käevõrude, ripatsite, sõrmuste, amulettide kaunistamiseks. Kõik need tooted leiate meie veebipoe kataloogist.

Külasta poodi

Meie veebipoe spetsialistid on alati valmis aitama Teil valida sobivaid ehteid ja vormistada tellimuse. Vastame hea meelega Teie küsimustele meie tootevaliku ning tellimise osas meili teel või veebilehel oleva tagasiside vormi kaudu.

Viimati ajakirjas

Uued tooted: Aprill 2022
Uued tooted: Aprill 2022

Tutvuge uue SENTIELL toodetega! Meie veebipoes leiate kauneid ja kvaliteetseid ehteid, mis rõõmustavad teid aastaid. Oleme ka valm...

Loe rohkem
Uued tooted: Veebruar 2022
Uued tooted: Veebruar 2022

Tutvuge uue ALFA-KARAT ja Sentiell toodetega! Meie veebipoes leiate kauneid ja kvaliteetseid ehteid, mis rõõmustavad teid aastaid!...

Loe rohkem
Kuidas meigi juurde ehteid sobitada
Kuidas meigi juurde ehteid sobitada

Ehteid valides kombineerime neid ainult rõivaste ja üldise stiiliga. Ehted ja meik on otseselt seotud välimuse kokku viimisega. Ne...

Loe rohkem