Ära jäta vahele! 20% Allahindlus kogu Sentiell valikule!

Kauba tagastamine ja garantiitingimused

Lehelt ostetud kaubaga on Teil 14 päeva jooksul aega tutvuda.

Juhul, kui ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi Teile või Te pole Kaubaga rahul, siis saate kauba meile tagastada või paluda see meil ümber vahetada.

Kasutades eelmainitud tagastamisviise, on Toodete tagastamine Kliendile tasutav. Kasutades muid tagastamisviise ei ole Müüja kohustatud tagastamisega soetud transpordi kulusid Kliendile hüvitama.

Mis ei kuulu tagastamisele?

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.
  • Ehtel olev etikett ja plomm ei tohi olla ära rebitud.
  • Toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – juhend, sertifikaat, jne).

Pakki saatmine

Tagastamine toimub samal viisil, mil kaup ostjale toimetati:

  • Omniva pakiautomaadist kätte saadud tooted saate tagastada pakiautomaadi kaudu, kasutades SMS-ga saadetud tagastuskoodi (leiate selle paki saabumise teatest).
  • Itella SmartPOSTi pakiautomaadist kätte saadud tooted saate tagastada pakiautomaadi kaudu, kasutades sama uksekoodi, mida paki kättesaamisel. Kui pakk on saabunud valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis tuleb kliendil tagastus vormistada paki triipkoodi alusel my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas valides tagastamiseks endale sobivaim pakiautomaat (kas sinise või valge). Tagastus jõuab e-poodi 3 - 7 tööpäeva jooksul.
  • DPD Pickup või kullerteenusega tagastamisel kirjutage meie e-posti aadressile info@calypso.ee. Pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadressikaart.

Tähtajad

Müüja kannab tagastatud Toote/Toodete, muu hulgas Kliendi kantud kättetoimetamise kulud, tagasi Kliendi arveldusarvele 10 päeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist poodi. Klient on kohustatud tagastatud kauba toimetama Müüjani 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest. Kui Tooted ei ole nimetatud tähtaja jooksul Müüjani jõudnud, pikeneb tagasimakse tähtaeg päevani, kui Tooted on Müüjani jõudnud.

Küsimuse korral võite julgelt meiga ühendust võtta emaili teel info@calypso.ee.