Sõbrapäeva kingiideed oma elu armastuseks 10% allahindlusega!

Ehted / 8 February, 2023

Sõbrapäeva kingiideed oma elu armastuseks 10% allahindlusega!

Sõbrapäev on kohe ukse ees ja mis oleks parem viis oma armastust näidata kui vapustav ehe? Olenemata sellest, kas ostate oma tüdruksõbrale, naisele või parimale sõbrale, on kaunilt valmistatud ehe ajatu ja romantiline kingitus, mis jääb neile igavesti aardeks. Ja et muuta see veelgi magusamaks, kasutage meie eksklusiivset sooduskoodi LOVE10, et saada oma ostult 10% allahindlust.

Siin on mõned valentinipäevaks ehete kingiideed, mis näitavad teie armastust:

  • Teemantkõrvarõngad: teemandid on tüdruku parimad sõbrad ja teemantkõrvarõngad on ideaalne viis, kuidas teda sõbrapäeval erilisena tunda. Need kõrvarõngad on mitmekülgsed ja neid saab riietada üles või alla, mistõttu on need ideaalsed igaks sündmuseks.

Tõstke oma igapäevast stiili nende säravate punase kulla kõrvarõngastega, mis on...

649.30 €

Nautige nende valgest kullast kõrvarõngaste igavikulist elegantsi, mida kaunista...

630.89 €

Lisage oma igapäevasele stiilile vaevatu luksusega need säravad kollasest kullas...

619.12 €

  • Südamekujuline ripats: kingi oma kallimale südamekujuline ripats, et näidata talle, kui palju ta sinu jaoks tähendab. Neid ripatseid on erinevates stiilides, alates lihtsatest ja elegantsetest kuni keerukamate ja keerukamateni.

Avastage elegants Sentiell Lock-Heart ripatsiga, mis on meisterlikult valmistatu...

17.50 €

Võtke omaks elegants selle Sentiell hõbedast ripatsiga, mis esitleb ajatut südam...

18.70 €

Tõsta oma komplekti esiletõstmiseks esile see Sentielli hõbedast ripats, millel...

19.90 €

  • Isikupärastatud käevõru: näidake oma armastust isikupärastades käevõru tema initsiaalide või erisõnumiga. Isikupärastatud käevõru on ainulaadne ja tähendusrikas kingitus, mida ta armastab aastaid.

Haara elegantsi All4silver tähe 'N' ripatsiga, võluv lisand Sinu ehtekollektsioo...

32.10 €


  • Pärlikee: klassikaline ja elegantne kingitus, pärlikee on ajatu valik sõbrapäevaks. Valige mitmesuguste pikkuste, stiilide ja värvide hulgast, et leida oma kallimale ideaalne kaelakee.

  • Tennise käevõru: tennisekäevõru on vapustav ja kogenud kingitus, mis võtab talle hinge. See klassikaline ehe sobib suurepäraselt erilistel puhkudel või igapäevaseks kandmiseks ning sellest saab kindlasti tema ehtekarbi väärtuslik ehe.

Olenemata sellest, millist tüüpi ehteid valite, on kõige olulisem valida ehteid, mis peegeldavad teie armastust ja kiindumust teie erilise inimese vastu. Seega võtke kindlasti aega, ostlege ringi ja leidke ideaalne ehe, et muuta see sõbrapäev, mida ta kunagi ei unusta. Ja ärge unustage kasutada sooduskoodi LOVE10, et saada oma ostult 10% soodsamalt!

Viimati ajakirjas

Lasteehted: võlu, stiil ja ohutus teie väikesele printsessile
Lasteehted: võlu, stiil ja ohutus teie väikesele printsessile

Lastemoe maailmas mängivad ehted eriti olulist rolli väikestele tüdrukutele. Meie ehtepoes pakume ainulaadset laste ehtekollektsio...

Loe rohkem
Hellita oma ema sel emadepäeval, kasuta eksklusiivset allahindlust – pakkumine on ajaliselt piiratud!
Hellita oma ema sel emadepäeval, kasuta eksklusiivset allahindlust – pakkumine on ajaliselt piiratud!

Tere kõigile! Emadepäev on kohe-kohe käes ning selle erilise päeva puhul pakume teile eksklusiivset sooduskoodi kõikidele meie to...

Loe rohkem
Juhend: Kuidas valida täiuslik kihlasõrmus?
Juhend: Kuidas valida täiuslik kihlasõrmus?

Kihlasõrmuse valimine on oluline otsus, mis võib olla nii põnev kui ka üle jõu käiv. Kuna saadaval on nii palju valikuid, võib oll...

Loe rohkem