Looduslik päevitusõli

Kosmeetika / 3 June, 2020

Looduslik päevitusõli

Paljude naiste unistus ja eesmärk suvel on ühtlane pronks päevitus. Tänu ühtlasele ja meeldivale päevitusele saavad tüdrukud kanda kõige paljastavamaid rõivaid, mis meelitavad vastassugupoole esindajaid. Kuid ärge unustage, et pika päikese käes viibimine võib kaasa tuua ebameeldivaid tagajärgi ärrituste ja allergiliste reaktsioonide kujul. Otsene päikesevalgus kiirendab naha vananemist ja võib põhjustada mitmesuguseid nahahaigusi. Nende negatiivsete tagajärgede vältimiseks kasutage TheWhiteOlive päikeseõli!

Kehaõli sädelevate osakestega, mis sisaldab orgaanilise agoureleo*, makadaamiaõl...

17.50 € 8.75 €

Aastaid tagasi määras Coco Chanel päevitamise trendi ja ei osanudki ette kujutada, et see oleks ka tänapäeval asjakohane. Niipea kui saabub soe ilm, püüavad tüdrukud päevitada ja kohe nahale kuldse tooni anda. Selles on suurepäraseks abiks spetsiaalsed päevitusõlid, mis kaitsvad nahka ning aitavad ühtlast päevitust saada.

Kuidas töötab looduslik päevitusõli TheWhiteOlive

Tänu orgaaniliste koostisosadega õlile saate ühtlase ja loodusliku päevituse, välistades nahale negatiivset mõju. Looduslikud õlid on koostise peamised osad, need mõjutavad nahka positiivselt, hoides ära naha enneaegset vananemist. Tänu koostises olevatele komponentidele - saate kaitsta naha keskkonna kahjulike mõjude eest, rikastada nahka antioksüdantide ja kasulike ainetega, mis toidavad nahka.

UV kaitsega päevitusõli. Sheavõi "Kookospähkel" orgaanilise agoureleo*, kreeka p...

16.70 € 8.35 €

Koostise põhikomponent on orgaaniline agoureleo, mis stimuleerib ensüümide tootmist ja need omakorda aitavad kaasa melaniini tootmisele. Melaniin määrab naha, juuste ja iirise värvi. Melaniin moodustub ultraviolettkiirguse toimel. Selle moodustumine ei sõltu sellest, kas jalutate tänaval või päevitate rannas. Kokkupuutel ultraviolettkiirtega - kaitsev reaktsioon on ilus pronks päevitus, mis ilmub nahale.

Sheavõi "Šokolaad" orgaanilise agoureleo*, kreeka pähkliõli, maapähklivõi, porga...

15.50 € 7.75 €

Koostis sisaldab ka komponente, mis vähendavad kiirguse negatiivset mõju. Meie kosmeetikal on hooldusomadused. Rasvhapped ja vitamiinilisandid kaitsevad nahka niiskuse kaotuse eest. Kasutades päevitusõli, mida saab osta Calypso veebipoest, saate kiiresti ja hõlpsalt päevituse, millest te unistasite!

Külasta poodi

Viimati ajakirjas

Uued tooted: Aprill 2022
Uued tooted: Aprill 2022

Tutvuge uue SENTIELL toodetega! Meie veebipoes leiate kauneid ja kvaliteetseid ehteid, mis rõõmustavad teid aastaid. Oleme ka valm...

Loe rohkem
Uued tooted: Veebruar 2022
Uued tooted: Veebruar 2022

Tutvuge uue ALFA-KARAT ja Sentiell toodetega! Meie veebipoes leiate kauneid ja kvaliteetseid ehteid, mis rõõmustavad teid aastaid!...

Loe rohkem
Kuidas meigi juurde ehteid sobitada
Kuidas meigi juurde ehteid sobitada

Ehteid valides kombineerime neid ainult rõivaste ja üldise stiiliga. Ehted ja meik on otseselt seotud välimuse kokku viimisega. Ne...

Loe rohkem