Looduskosmeetika – on imeline looduse kingitus!

Kosmeetika / 11 mai, 2020

Looduskosmeetika – on imeline looduse kingitus!

Näo- ja kehahooldustoodete tootjate jaoks on loodus pidev inspiratsiooniallikas. Tänapäeval on looduskosmeetika väga populaarne erinevas vanuses ja eelistustega naiste seas. See populaarsus oli saavutatud taimede ravivate omaduste tõttu. Tänu sellele looduskosmeetika hämmastab ilu- ja tervisevaldkonna ökotrendide hindajaid aina rohkem. Sel põhjusel on ka paljude kaubamärkide seas trendiks looduskosmeetika rikkalik kindel valik, mille kasutamine lubab kiiret positiivset tulemust ja hoolitseva nahahooldust.

Koostis

Miks on looduskosmeetika parem kui see, mis on esitatud massiturul? Massituru jaoks mõeldud tooted ei anna sellist tulemust, mida saab taimekultuurides sisalduvatest toimeainetest. Massituru toodete esitusviisi tagamiseks kasutatakse sünteetilisi lisandeid, kunstlikke lõhna- ja värvaineid ning keemilisi komponente - kõik eelnev on looduskosmeetika jaoks lubamatu. The White Olive kaubamärk on loodusliku koostisega kvaliteetse kosmeetika üks silmapaistvamaid esindajaid.

Iga hooldusvahendi kõlblikkusaeg on erinev ja sõltub paljudest teguritest. Looduskosmeetika puhul on kõlblikkusaeg palju lühem, kuna selle koostis võib oksüdeeruda ja struktuur muutub, näiteks see võib juhtuda näokreemiga.

Kõrge efektiivsus

Väga sageli näeme, kuidas kuulsad kaubamärgid teevad oma toodetele ilusa reklaami, lubades ostjale tulemuse juba pärast esimest kasutamisest. Tegelikkuses saab tarbija lühiajalise tulemuse või on tootes pettunud.

Maksimaalse efekti saavutamiseks, mida looduskosmeetika võib anda, on vaja seda regulaarselt kasutada. Enamik neist toodetest sisaldab õlisid ja niisutavaid aineid, mis toniseerivad, noorendavad nahka, muudavad naha siidiselt pehmeks ja taastavad noorusliku elujõu.

Sageli on looduskosmeetika üheks komponendiks seerum, mis on omakorda kontsentreeritud aine. Tänu seerumile omandab kreem kerge tekstuuri, imendub kiiresti ja aitab teiste komponentide toimingute aktiveerimisel.

Kasutades selliseid tooteid näohoolduses - näete esimesi tulemusi peaaegu kohe. Kiire tulemus naha kvaliteedi parandamisel on tingitud komponentide tööst, mis osalevad aktiivselt ainevahetusprotsessides, tungivad sügavale nahakihtidesse ja on naha tasakaalu säilitamisel vajalikud.

Keha- ja näohoolduse jaoks mõeldud looduskosmeetika omab ka vananemisvastast toimet. Noore naha puhul aktiivsed komponendid takistavad vanusega seotud muutusi ning avaldavad positiivset mõju olemasolevatele.

Ohutus

Looduskosmeetika koostises puuduvad keemilised elemendid. See aitab vähendada allergiate ja ärrituste riski, samuti aitab vältida muid ebameeldivaid ilminguid nahal. Lisaks on koostises antiseptiliste ja terapeutiliste omadustega ekstrakte, seega looduskosmeetika kasutamine on 99% ohutu kasutamiseks.

Külasta poodi

Viimati ajakirjas

Küsimus kaalumiseks: mis on looduskosmeetika eelis tavalise kosmeetika ees?
Küsimus kaalumiseks: mis on looduskosmeetika eelis tavalise kosmeetika ees?

Viimaste aastate jooksul on üks populaarsemaid ja globaalsemaid küsimusi olnud: “Kumb on parem - tavaline või looduskosmeetika?”....

Loe rohkem
Kuidas valida kosmeetikat?
Kuidas valida kosmeetikat?

Iga tüdruk valib kosmeetikat individuaalselt ja mõnikord on see üsna keeruline protsess. Eriti kui me räägime looduskosmeetikast....

Loe rohkem
Argaaniõli ehk „vedel kuld“ – just see, mis on loodud sinu tervise ja imelise välimuse jaoks
Argaaniõli ehk „vedel kuld“ – just see, mis on loodud sinu tervise ja imelise välimuse jaoks

Tänapäeval valib üha rohkem inimesi looduskosmeetikat, püüdes säilitada oma imelist välimust. Üks populaarsemaid looduskomeetikast...

Loe rohkem