Küsimus kaalumiseks: mis on looduskosmeetika eelis tavalise kosmeetika ees?

Kosmeetika / 17 juuli, 2020

Küsimus kaalumiseks: mis on looduskosmeetika eelis tavalise kosmeetika ees?

Viimaste aastate jooksul on üks populaarsemaid ja globaalsemaid küsimusi olnud: “Kumb on parem - tavaline või looduskosmeetika?”. See küsimus on endiselt asjakohane ja lõplikku vastust pole veel olemas. Üha rohkem inimesi aga hakkab valima looduskosmeetikat. See on kosmeetika, milles pole sünteetilisi ühendeid (või kogus on väga väike), mis mõjub positiivselt nahale, ei avalda kahjulikku mõju ning aitab säilitada noorust ja ilu.

Orgaaniline Agoureleo*, argaaniõli, hüaluroonhape, E-vitamiin, provitamiin B5 ja...

41.50 € 20.75 €

Tavaline ja looduskosmeetika: mis vahe on?

Massturg pakub keemilistel ühenditel põhinevaid tooteid, mis sisaldavad suures koguses pindaktiivseid aineid (PAA), agressiivseid aktiivseid komponente, kahjulikke säilitusaineid - parabeene ja formaldehüüdi.

Näiteks trietanoolamiin või dietanoolamiin, mida sageli kasutatakse kreemides kõigi komponentide sidujatena, mõjutavad negatiivselt maksa ja neerusid. Sulfaadid, mis tagavad mustuse kiire pesemise ja tekitavad “suurepärase” vahu, põhjustavad kuivust, ärritust ja allergiat. Looduskosmeetika on mahe. Geelide ja šampoonide pesemisomadused ei riku epidermise looduslikku barjääri, vaid vastupidi, neil on niisutav toime.

Naha- ja huulepiirkonna eliksiir orgaanilise Agoureleo*, argaaniõli, kurgi ekstr...

27.00 € 13.50 €

Looduskosmeetika — pehme nahahoolduse garantii.

Sellist kosmeetikat kasutades ei riku te naha loomulikku rütmi. Uuringud näitavad, et looduslikud ained on paremini talutavad kui kunstlikud. Orgaaniline ja looduskosmeetika— mis vahe on? Paljud usuvad, et need sõnad on sünonüümid. Looduslike ja orgaaniliste kosmeetikatoodete vahel on siiski erinevusi. Orgaaniliste toodete sertifitseerimisasutus on ECOCERT. Nad kehtestavad standardid ja nende kohaselt tuleb tooteid toota järgides tooraine kasvatamiseks kasutatava maa puhtust ja kasutada spetsiaalseid tehnoloogiaid. Need ei sisalda GMO-sid, parabeene, silikoone, lõhn- ja värvaineid.

Antud sertifitseeritud orgaanilises seerumis, mis on rikastatud mere fütoplankto...

39.00 € 19.50 €

Orgaaniliste elementide osakaal peaks olema vähemalt 95%. Säilitusained peavad vastama spetsiaalsele biostandardile.

Nõuded looduskosmeetikale on natuke teised. Looduslike komponentide osakaal neis peaks olema vähemalt 50%. See on valmistatud taastuvatest ressurssidest ja on keskkonnasõbralik.

Meie veebipoest Calypso saate osta loodusliku ja orgaanilise päritoluga kosmeetikat näo- ja kehahoolduseks. Meie tooted vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele ja hind on taskukohane.

Külasta poodi

Viimati ajakirjas

Kuidas meigi juurde ehteid sobitada
Kuidas meigi juurde ehteid sobitada

Ehteid valides kombineerime neid ainult rõivaste ja üldise stiiliga. Ehted ja meik on otseselt seotud välimuse kokku viimisega. Ne...

Loe rohkem
Kulla katmise tüübid.
Kulla katmise tüübid.

Kullaga katmine või metallimine on tootmisprotsess, mille käigus metalli kaetakse õhukese kullakihiga. Juvelitööstuses on see prot...

Loe rohkem
Kuidas määrata oma sõrmuse suurust?
Kuidas määrata oma sõrmuse suurust?

Igaüks meist tahab mõnikord end rõõmustada ning üks võimalustest selleks on uue ehe ostmine. Siin aga võib olla probleemiks õige s...

Loe rohkem