Kuidas meigi juurde ehteid sobitada

Ehted / 7 June, 2021

Kuidas meigi juurde ehteid sobitada

Ehteid valides kombineerime neid ainult rõivaste ja üldise stiiliga. Ehted ja meik on otseselt seotud välimuse kokku viimisega. Need saavad esile tuua meie parimad jooned, muuta kerge kokteili kleidi õhtuseks, muuta tagasihoitud stiili meeldejäävaks. Ehted aitavad rõhutada välimuse detaile, näiteks ripatsid ja kõrvarõngad, kuna need asuvad näo lähedal.

Aitame teil mõista ehete valimise põhireegleid, et saavutada ühtne, tasakaalustatud ja silmale meeldiv välimus.

Hõbe

Igapäevaseks stiiliks on kõige sobivam mitmekülgne ja lakooniline hõbe. Kui kasutate kosmeetikat minimaalselt ja armastate nude ehk naturaalse meiki, siis see metall sobib väga.
Kui soovite mõnelt näojoonelt tähelepanu kõrvale juhtida, võite valida suuremad ehted. Särava välimuse saamiseks: parem on valida lahedates toonides ere meik koos massiivsete kõrvarõngaste ja ripatsitega. Hõbeehted näevad harmoonilised välja nii gooti meigiga kui ka teiste subkultuuride stiilidega.

Kuld

Klassikalise ja naturaalse meigi puhul on parem valida kulda. Kuld ei sobiks erksa meigiga, milles on kasutatud karjuvaid värve. Kuld sobib ideaalselt, kui stiilis on ainult üks aktsent - kas silmadel või huultel. Maksimaalse harmoonia saavutamiseks tasub meeles pidada järgmist reeglit: mida kallimad ja suuremad ehted on, seda peenem ja lihtsam peaks olema meik.

Tõsta oma stiili Meilys' Kõrvarõngastega Spike. Need rippuvad iludused ühendavad...

40.00 € 28.00 €

Odavad ehted

Neid ehteid saab vahetada iga päev ja konkreetse meigi jaoks saab valida erinevaid. Näiteks näeb huvitavalt välja sama värvi kõrvarõngade ja ripsmetušši kombo või huulepulgaga sobivad helmed. Sära lauvärv sobib läikiva niidiga või massiivsete kõrvarõngadega.

Kui te ei soovi oma ehteid iga päev vahetada, parem on valida väikese või keskmise suurusega lakooniline ehe klassikalises disainis. Kivi või pärlitega kõrvarõngad-täpid, väike ketil rippuv ripats - midagi, mis ei riku ühtegi meiki.

Tõstke oma stiili nendega vaevata šikkide Sentiell'i Hõbedaste Igaviku Kõrvarõng...

10.80 €

Ehteid hõbedast, kullast ja muudest materjalidest saab osta Calypso veebipoest. Valik sisaldab laia lakoonilisi, klassikalisi, samuti moodsaid ja massiivseid ehteid, mis võivad rõhutada iga stiili.

Külasta poodi

Viimati ajakirjas

Lasteehted: võlu, stiil ja ohutus teie väikesele printsessile
Lasteehted: võlu, stiil ja ohutus teie väikesele printsessile

Lastemoe maailmas mängivad ehted eriti olulist rolli väikestele tüdrukutele. Meie ehtepoes pakume ainulaadset laste ehtekollektsio...

Loe rohkem
Hellita oma ema sel emadepäeval, kasuta eksklusiivset allahindlust – pakkumine on ajaliselt piiratud!
Hellita oma ema sel emadepäeval, kasuta eksklusiivset allahindlust – pakkumine on ajaliselt piiratud!

Tere kõigile! Emadepäev on kohe-kohe käes ning selle erilise päeva puhul pakume teile eksklusiivset sooduskoodi kõikidele meie to...

Loe rohkem
Juhend: Kuidas valida täiuslik kihlasõrmus?
Juhend: Kuidas valida täiuslik kihlasõrmus?

Kihlasõrmuse valimine on oluline otsus, mis võib olla nii põnev kui ka üle jõu käiv. Kuna saadaval on nii palju valikuid, võib oll...

Loe rohkem