Ehted oma tunnete väljendamiseks

Ehted / 26 February, 2021

Ehted oma tunnete väljendamiseks

Pole saladus, et parim kingitus on see, mis on tehtud armastusega. Kuidas on kõige parem näidata oma tunnete tugevust ja erilist suhtumist teise inimesesse? Ehted on selleks üks levinumaid kingitusi. Tänu suurele täiesti erineva disainiga valikule saate valida kingituse, mis üllatab iga naist. Swarovski kristallidega kõrvarõngad, käevõrud ja ripatsid, mis on kaunistatud tsirkoonidega - näevad välja stiilsed ja luksuslikud. Sellised kingitused ei kaota kunagi oma olulisust. Calypso kataloogist leiate suure valiku erinevaid ehteid.

Jõukohane luksus

Vääriskivide sillerdav sära on inimesi juba aastaid lummanud ja rõõmustanud. Inimesed on alati püüdnud taastada vääriskivide ilu, samuti luua jõukohase briljandi analoogi. Täpselt seda tegi Swarovski. Hämmastavalt ilusate kivide esimesest kollektsioonist on möödunud palju aastaid, kuid Swarovski kristallide populaarsus ei vähene.
Ainulaadne töötlemine on kivide saladus ning need kivid on omakorda kvaliteetsed kristallid. Töötlemise saladust teavad ainult ettevõtte esindajad. Swarovski kivides lummab meid sillerdamine, sära ja läbipaistvus, mis pole vähem kui briljandil.
Sõnaühend "Swarovski kristallid" on ka tänapäeval laitmatu maitse, luksuse ja stiili sünonüüm. Need kivid on briljandiga võrreldes jõukohane võimalus. Samal ajal on neil välimine ilu ja suurepärased omadused. Seetõttu nimetatakse Swarovski kividega eksklusiivseid tooteid jõukohaseks luksuseks.

Swarovski kristallidega ehted

Ainulaadselt lihvitud ja töödeldud kristall annab igale aksessuaarile peensuse ja stiili. Hõbedast kividega ehted on eriti peened.
Väärismetalli välimus ja omadused on suurepärane kombinatsioon kristallidega. Kristallehete üks peamisi eeliseid on mitmekülgsus. Suur valik käevõrusid, kõrvarõngaid ja ripatseid võimaldab teil valida toote, mis sobib igale riietusele, vanusele ja sündmusele.

Tsirkoonidega ehted

Tsirkoonidega ehted — on ka väga atraktiivne kingitus. Väliselt on kuubiline tsirkoon väga sarnane briljandiga. On arvamus, et sellel kivil on meditsiinilised ja isegi maagilised omadused: see hoiab ära kiirguse mõju, on hea antiseptikum ja kiirendab paranemist. Sellise kingituse valimisel Te rõõmustate oma kallimat ning saate näidata ka oma hoolitsust.

Külasta poodi

Viimati ajakirjas

Uued tooted: Aprill 2022
Uued tooted: Aprill 2022

Tutvuge uue SENTIELL toodetega! Meie veebipoes leiate kauneid ja kvaliteetseid ehteid, mis rõõmustavad teid aastaid. Oleme ka valm...

Loe rohkem
Uued tooted: Veebruar 2022
Uued tooted: Veebruar 2022

Tutvuge uue ALFA-KARAT ja Sentiell toodetega! Meie veebipoes leiate kauneid ja kvaliteetseid ehteid, mis rõõmustavad teid aastaid!...

Loe rohkem
Kuidas meigi juurde ehteid sobitada
Kuidas meigi juurde ehteid sobitada

Ehteid valides kombineerime neid ainult rõivaste ja üldise stiiliga. Ehted ja meik on otseselt seotud välimuse kokku viimisega. Ne...

Loe rohkem