Kaubatagastamine või vahetamine

Lehelt ostetud kaubaga on sul 14 päeva jooksul aega tutvuda.

Juhul, kui ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi sulle või sa pole Kaubaga rahul, siis saad kauba meile tagastada või paluda see meil ümber vahetada.

Taganemiseks on vajalik Kliendil saata taganemise vaba vormis avaldus e-posti aadressile info@calypso.ee.

Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Kasutades eelmainitud tagastamisviise, on Toodete tagastamine Kliendile tasutav. Kasutades muid tagastamisviise ei ole Müüja kohustatud tagastamisega soetud transpordi kulusid Kliendile hüvitama.

Mis ei kuulu tagastamisele?

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.
  • Avatud pakendiga kosmeetika tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida.

Pakki saatmine

Tagastamine toimub samal viisil, mil kaup ostjale toimetati:

  • Omniva pakiautomaadist kätte saadud tooted saate tagastada pakiautomaadi kaudu, kasutades SMS-ga saadetud tagastuskoodi (leiate selle paki saabumise teatest).
  • Itella SmartPOSTi pakiautomaadist kätte saadud tooted saate tagastada pakiautomaadi kaudu, kasutades sama uksekoodi, mida paki kättesaamisel. Tagastus jõuab e-poodi 3- 7 tööpäeva jooksul.
  • DPD Picup või kullerteenusega tagastamisel kirjutage meie e-posti aadressile info@calypso.ee.

Pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadressikaart.

Tähtajad

Müüja kannab tagastatud Toote/Toodete, muu hulgas Kliendi kantud kättetoimetamise kulud, tagasi Kliendi arveldusarvele 14 päeva jooksul alates taganemise avalduse laekumisest. Klient on kohustatud tagastatud kauba toimetama Müüjani 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest. Kui Tooted ei ole nimetatud tähtaja jooksul Müüjani jõudnud, pikeneb tagasimakse tähtaeg päevani, kui Tooted on Müüjani jõudnud. Tagastatav Toode ei tohi olla kasutatud, rikutud, samuti määrdunud või muude kasutamisjälgedega. Toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – juhend, sertifikaat, jne).